Tere tulemast!

Mittetulundusühing ZOOKESKUS CATO asutati 2006 aastal klubina, mis kuulub WCF ehkcropped-21077625_681376288724829_5631287448924011239_n11.jpg Ülemaailmsesse Kasside Föderatsiooni. Hetkel on meie klubis registreeritud, erinevaid tõuge, umbes 1000 kassi, 12 aasta jooksul registreeritud üle 5000 kassi. Enim esindatud tõud on Britid, neile järgnevad Scottish foldid ja straightid , Sfinksid, Maine Coonid , Vene Sinised, Rexd, Abessiinia jne. Väga tugev populatsioon toimub hetkel Mekong Bobtail tõugu kasside seas. Meie kulbi oli esimene, kes tõi selle tõugu kassi Eesti .

Liikmete ja erinevate tõugude arv muutub sagedasti

Meie klubi kaudu on võimalik saada abi, leidmaks endale sobiva kassi nii kodulemmikuks, kui ka aretuse eesmärgiga,  nii Eestist, kui ka mujal maailmas. Nõustame ja abistame nii klubi liikmeid, kui ka teisi kassihuvilisi.

received_808663925985782Korraldame ka kassinäituseid vähemalt 3 korda aastas. Meie näitustel võivad osaleda tõutunnistust omavad kassid, kui ka kodukassid.

Klubi põhi ülesanneteks on kasvatajate teadlikuse edendamine, kassipoegade akrediteerimine, tõutunnistuste väljastamine, kasvanduste registreerimine.

Meie eesmärkideks on tagada, et Eestis oleks terved kassid. Oma kasvatajatelt nõuame, et kassidel oleks tehtud kõik pärilikkusest tingitud geenihaiguste testid ja nad peavad külastama regulaarselt veterinaari. Meie missioon on parandada kasside populatsiooni ja tugevdada nende tõuomadusi. Meie korraldatud näituste kaudu soovime tõsta inimeste teadlikkust kasside kohta ja luua side kasvatajate ja kassihuviliste vahel. Meie kohus on toetada kasvatajaid tõukasside aretamises WCF standardite järgi. Toetame kassitõugude ja tõuta kasside heaolu, tehes koostööd erinevate MTÜ-dega, kes aitavad hüljatuid loomi

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s