Kasvandused

Lisa oma kasvandus SIIT


Scottish Fold / Straight

Kasvandus Omanik Kontakt
Of Diord Jellizaveta Diord lizabett73@mail.ru

+37256190424

Web-site

Of Melidana Diana Hirv dianahirv@gmail.com

+358400394239

Web-site Facebook

Of Bauermann Jelena Repina eva45@inbox.ru

37255672706

Web-site

Safinland

 

Jana Kuzmina Kasvatus tegevus toimub teises klubis.
Chlomurr Maire Frolov hpv35@hot.ee

+37255597186

Hermione*EE Kaspar Peebo hermionecattery@gmail.com

53028710

Web-site

Merrty’s*EE Merje Joll merje.joll@mail.ee

+372 56 48 1979

Of Zaimy Marje Pruul marjepruul@hot.ee

+372 5059713

FARFALLETTA Rauno Einula, Liisi Aomets +3725252530

farfalletta.cattery@gmail.com

Web-site

Fon Sveelia*EE Alina Gorodkova 58189616

eilin82@mail.ru

St.Eliiria Irina Safronova +37253324937

irinasafronova64@gmail.com

Luchero Katrin Minka 5292771

lucherocattery@gmail.com

Web-site

Parva Panthera Marina Kalistratova +37256690745

mara@starline.ee

Facebook

MiaMurr Viktoria Gerasimchuk +3725153619

miamurr@mail.ee

web-site

St.Lomaria Põlinskaja Larissa kapljaa@gmail.com+37253544319

Web-site

 

Maine Coon

Kasvandus Omanik Kontakt
Viteliya*FI Oksana Härm oksana_358@hotmail.com

+358401245044

Facebook

Of Melidana Diana Hirv dianahirv@gmail.com

+358400394239

Web-site Facebook

Forest Rich

 

Diana Kononova Kasvatus tegevus toimub teises klubis.
Of Fluminee*FI Seidi jõgi seidi.jogi@gmail.com

 

Briti lühi.-ja pikakarvalised

Kasvandus Omanik Kontakt
Esper Mio Natalja Rozkova zoocato@gmail.com

+37256483096

La PearlAmour Anneli Ainjärv anneli@ainjarv.pri.ee

+3725515000

Tribeland*EE Tatiana Tribelgorn tan4a44@mail.ru

+37253451915

Of Annelialle Anneli Alle aalle@hot.ee

56507496

Von Heeros FI* Olga Rennit +37256125254 / +358 45 151 9999

olga.rennit@gmail.com

Facebook

Laurina Marina Korol +372 58050137

marina1257@mail.ru

Facebook

Warlook Irina Skovpen +37255993897

irinaskovpen68@mail.ru

Facebook

Cennterelli Aleksandr Lesnikov ms.lesnikova@inbox.ru

53470353

Facebook

PerlaGrande Annika Mölder annikamolder1@gmail.com

+3725032892

Facebook

 

Burmese

Kasvandus Omanik Kontakt
Esper Mio Natalja Rozkova zoocato@gmail.com

+37256483096

Fon Sveelia*EE Alina Gorodkova 58189626

eilin82@mail.ru

 

Menkong Bobtail

Kavandus Omanik Kontakt
Esper Mio Natalja Rozkova zoocato@gmail.com

+37256483096

Of Melidana Diana Hirv dianahirv@gmail.com

+358400394239

Web-site Facebook

 

Devon Rex

Kasvandus Omanik Kontakt
Bona Rex Bronja Spak bronja.spak@gmail.com

53924588

 

Ragdoll

Kasvandus Omanik Kontakt
Hermione*EE Kaspar Peebo hermionecattery@gmail.com

53028710

Web-site

Viteliya*FI Oksana Härm oksana_358@hotmail.com

+358401245044

Facebook

 

Eksootik / pärsia

Kasvandus Omanik Kontakt
Olivella Anna Tihane +37255674845

superpuper777@hotmail.com

Web-site

 

Somali

Kasvandus Omanik Kontakt
Sparklet Anna Solovjov anna.solovjov@gmail.com

+3725049373

Sphynx

Kasvandus Omanik Kontakt
Von Buuren Kurganova Valentina valentina.maja@mail.ru

+37255904550

 

Püha Birma

Kasvandus Omanik Kontakt
St.Ifferini Ivar Eensoo Kasvatus tegevus toimub teises klubis!

Siberi

Kasvandus Omanik Kontakt
De Lores**EE Larissa Antonyuk antlorika15@gmail.com +37258047125
Wild Polly*EE Ije irina rx99@hot.ee +37258123292