Kasvandused

Lisa oma kasvandus SIIT

Palume Teil täita blankett hoolsalt ja korrektselt! Ebakorrektsed avaldused läbi ei lähe. Peale avalduse täitmist palume kannatust, meie administraator vaatab avaldused üle kord kuus.


Scottish Fold / Straight

Kasvandus

Omanik

Kontakt

Of Diord

Jellizaveta Diord

lizabett73@mail.ru

+37256190424

Web-site

Of Melidana

Melidana Reek

Kasvatus tegevus toimub teises klubis!

Of Bauermann

Jelena Repina

eva45@inbox.ru

37255672706

Web-site

Safinland

Jana Kuzmina

Kasvatus tegevus toimub teises klubis.

Chlomurr

Maire Frolov

hpv35@hot.ee

+37255597186

Hermione*EE

Kaspar Peebo

hermionecattery@gmail.com

53028710

Web-site

Merrty’s*EE

Merje Joll

merje.joll@mail.ee

+372 56 48 1979

Of Zaimy

Marje Pruul

marjepruul@hot.ee

+372 5059713

     

Fon Sveelia*EE

Alina Gorodkova

58189616

eilin82@mail.ru

St.Eliiria

Irina Safronova

+37253324937

irinasafronova64@gmail.com

Luchero

Katrin Minka

5292771

lucherocattery@gmail.com

Web-site

Parva Panthera

Marina Vassilkova

+37256690745

mara@email.ee

Facebook

St.Lomaria

Põlinskaja Larissa

kapljaa@gmail.com

+37253544319

Web-site

Lazarev’s Luxury

Svetlana Lazareva

+37255558069

xxx7770@mail.ru

Miss Fortune

Natalja Mitina

missfortunecattery@gmail.com

+372 55519204

https://www.facebook.com/missfortunecattery

Kasvanduse nimi valmimisel

Yevheniia Bilous

sergiibilous80@gmail.com

56336750

 

Maine Coon

Kasvandus

Omanik

Kontakt

Viteliya*FI

Oksana Härm

Kasvatus tegevus toimub teises klubis!

Of Melidana

Melidana Reek

Kasvatus tegevus toimub teises klubis!

Leonessa

Chuburov Oleg

chuburovoleh@gmail.com +37256329914

Bronmarsaly*EE

Maris Kreek

maris.kreek@mail.ee

+372 5207205

Web-site

Naerto*EE

Natalja Laanemets

natalja.laanemets@gmail.com

+37255634085

https://www.facebook.com/NaertoEE/

Schwalbe

Anneli Shvalbe

annelishvalbe@gmail.com

+3725537289

 

Briti lühi.-ja pikakarvalised

Kasvandus

Omanik

Kontakt

Esper Mio

Natalja Rozkova

zoocato@gmail.com

+37256483096

La PearlAmour

Anneli Ainjärv

anneli@ainjarv.pri.ee

+3725515000

Annelialle

Anneli Alle

aalle@hot.ee

56650749

Von Heeros FI*

Olga Rennit

+37256125254 / +358 45 151 9999

olga.rennit@gmail.com

Facebook

Laurina

Marina Korol

+372 58050137

marina1257@mail.ru

Facebook

Warlook

Irina Skovpen

+37255993897

irinaskovpen68@mail.ru

Facebook

Cennterelli

Aleksandr Lesnikov

ms.lesnikova@inbox.ru

53470353

Facebook

PerlaGrande

Annika Mölder

annikamolder1@gmail.com

+3725032892

Facebook

Asteria  Beauty

Jekaterina Gukova

Cattery_asteria_beauty@mail.ru

+372 56694112

Facebook

 

Burmese

Kasvandus

Omanik

Kontakt

Esper Mio

Natalja Rozkova

zoocato@gmail.com

+37256483096

Fon Sveelia*EE

Alina Gorodkova

58189626

eilin82@mail.ru

 

Menkong Bobtail

Kavandus

Omanik

Kontakt

Esper Mio

Natalja Rozkova

zoocato@gmail.com

+37256483096

Blue L’Amour

Diana Hirv

Kasvatus tegevus toimub teises klubis!

 

Devon Rex

Kasvandus

Omanik

Kontakt

Bona Rex

Bronja Spak

bronja.spak@gmail.com

53924588

 

Somali

Kasvandus

Omanik

Kontakt

Sparklet

Anna Solovjov

anna.solovjov@gmail.com

+3725049373

 

Sphynx

Kasvandus

Omanik

Kontakt

Von Buuren

Kurganova Valentina

valentina.maja@mail.ru

+37255904550

Flamingo De Lyx

Helen Palgi

palgi.helen@gmail.com

56372463

  

Siberi / Neva Masquarade

Kasvandus

Omanik

Kontakt

De Lores**EE

Larissa Antonyuk

antlorika15@gmail.com +37258047125

Wild Polly*EE

Ije irina

Rx99@hot.ee

+37258123292

https://www.facebook.com/Siberian-cattery-WILD-POLLY-EE-102461597912025

Blue L’Amour

Diana Hirv

Kasvatustegevus toimub teises klubis! 

EleGer*EE

Katrin Virolainen

Eliise7@yahoo.com

56561133

Kurilian Bobtail

Leonessa

Chuburov Oleg

chuburovoleh@gmail.com

+37256329914

Naerto*EE

Natalja Laanemets

natalja.laanemets@gmail.com

+37255634085

https://www.facebook.com/NaertoEE/